Trendy ślubne. Unikniesz tego co niemodne.

SPRAWDŹ OFERTĘ FOTOGRAFII ŚLUBNEJ


1. Styl

Każda Para powinna odpowiedzieć sobie sama na pytanie – co jej się tak na prawdę podoba. Nie ma trendów co do stylu. Są różne możliwości – glam, minimalistyczny, styl rustykalny, czy boho.


2. Pokrowce na krzesła

Białe pokrowce na krzesła wychodzą już z użytku. Dlaczego? Są one wielokrotnego użytku. Są oczywiście prane, ale niszczą się i nie wyglądają elegancko. Doprasowanie takiego pokrowca jest bardzo trudne i może wyglądać nieestetycznie. Odchodzi się też od upinania krzeseł kokardami. Na rynku jest bardzo dużo innych rozwiązań, bardzo eleganckich i modnych. Także białe pokrowce już opuszczamy i zostawiamy w przeszłości.


3. Jedzenie

Jeśli rozpoczynamy przyjęcie weselne i uroczystą kolację – najczęściej 4 daniową – najlepiej, żeby zimnych przekąsek na stole nie było. Kelnerzy serwują przystawkę, zupę, danie główne i deser. To chyba najbardziej uroczysta forma ugoszczenia Najbliższych.

Nie zastawiajmy stołów Gości jedzeniem. Niech jedno danie będzie podawane po skończeniu poprzedniego. Chcemy wyeksponować pięknie zastawiony, elegancki stół z pięknymi dekoracjami. Poza tym przekąski stojąc na stołach od kilku godzin mogą nie być najlepszej jakości i nie wyglądają najlepiej. Dajmy gościom możliwość, żeby mogli skosztować 4 daniową kolację – bez nieeleganckich widoków.

Przekąski zimne są wystawiane w zimnym bufecie, który najczęściej będzie przygotowywany i serwowany tuż po zakończeniu uroczystej kolacji. Wtedy Goście mogą dowolnie kosztować. Goście, którzy nie mieli możliwości być nigdy na takim eleganckim przyjęciu i są przyzwyczajeni do tradycji, suto zastawionych stołów bardzo łatwo dostosują się do tego co zaplanowała Para Młoda. To wkońcu ich dzień.


4. Tort

Przy 4 daniowej kolacji – zamiast deseru można podać tort. W tradycji polskiej torty pojawiają się koło północy. O tej porze goście często nie mają ochoty już jeść.


5. Eko

Odchodzimy od tego, żeby korzystać ze zwierząt – nie puszczamy gołębi. Nie sypiemy też ryżu. Ryż znajduje się często we włosach Panny Młodej, za dekoltem, lub na ciemnym garniturze, więc wygląda to nieelegancko i ciężko go sę pozbyć. Zastępujemy to żywymi płatkami żywych kwiatów, lub strzelających tub, które wyglądają fantastycznie na zdjęciach.


6. Kwiaty

Dekorując – nie korzystamy ze sztucznych kwiatów. Stawiamy na świeże, żywe kwiaty. Jeśli nie ma możliwości, lub miejsca żeby postawić je na stołach, to świetnym rozwiązaniem jest przygotować zamiast nich – świece. Robią one niesamowity klimat. A pamiętajmy, że przyjęcie toczy się w większości w trakcie nocy. Świece warto dobrać do sytlu Uroczystości oraz tego, jakie są możliwości miejsca, w którym organizujemy przyjęcie.


Brak komentarzy. Twoj moze byc pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!
BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z OFERTĄ!
zasady polityki prywatności

X
SPRAWDŹ WOLNY TERMIN

Fotografia ślubna, zdjęcia rodzinne, sesje zdjęciowe. Fotografuję głównie w Trójmieście - Gdańsku, Gdyni i Sopocie, ale bez obaw dotrę wszędzie, aby zrobić dla Ciebie piękne zdjęcia ślubne. :)

2019 © YESIDO - fotografia

REGULAMIN POLITYKI PRYWATNOŚCI

tel.: 794 264 045

Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto, Pomorskie, Warszawa

(C) 2018 WWW.YESIDO.NET.PL | YESIDO FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Sprawdź
wolny
termin
Zwiń