Witaj na stronie, na której — mam nadzieję — znajdziesz wiele odpowiedzi.

Być może już wiesz — mam na imię Michał. Miejscem wykonywania przeze mnie zdjęć ślubnych i narzeczeńskich jest głównie w Gdańsk, Gdynia i Sopot, ale odkąd wynaleziono koło 😉 – odległość nie jest problemem i dojeżdżam w każde miejsce – Warszawa, Kraków czy Poznań.

Bardzo mi miło, że tu jesteś, bo to znaczy, że interesują Cię moje zdjęcia.
Postaram się pomóc Wam najlepiej, jak potrafię. To Wy jesteście dla mnie najważniejsi, a ja jestem tu dla Was. Na fotografię staram się patrzeć sercem. Przygotowałem dla Ciebie tę stronę, aby przybliżyć Ci to, czym żyję na co dzień. Rozgość się wygodnie. Poczuj się jak u siebie.

Coś o mnie

Fotografią zajmuje się od 2009 roku. Dzięki zaufaniu Par, które mam przyjemność fotografować porzuciłem biuro projektowe i mogę zajmować się tym, co sprawia mi naprawdę frajdę! Jestem ogromnie wdzięczny Bogu, że robiąc zdjęcia, mogę Was poznawać i łączyć pracę z pasją!

Po co mi profesjonalny fotograf?

Fotografia ślubna to inwestycja we wspomnienia.
Jakie chcesz mieć wspomnienia?

Z jakim wyprzedzeniem szukać fotografa?

Najpiękniejsze zdjęcia to super wspomnienia, bo za kilka lat ze wspomnień zostaną tylko zdjęcia. Warto zainteresować się fotografem jak najwcześniej. To jedna z ważniejszych decyzji. Najlepiej już dwa lata przed ślubem, gdyż obłożenie terminów dobrych fotografów nawarstwia się im bliżej do sezonu. Tutaj znajdziesz poradnik — jak wybrać fotografa ślubnego.

#DOPRACOWANE ZDJĘCIA

Czego mogę się spodziewać?

“Dziękujemy za perfekcyjne podejście do sprawy, jesteśmy zadowoleni z podjętej decyzji.” Dorota i Grzegorz

#WZRUSZENIA

Czego mogę się spodziewać?

“Otworzyłeś nam oczy na to, czym jest fotografia ślubna i dlaczego warto skrupulatnie wybrać fotografa.” Michalina i Piotr

#ZDJĘCIA PEŁNE RADOŚCI

Czego mogę się spodziewać?

“Twoje zdjęcia są takie, że odnosi się wrażenie, jakby kradły duszę. Są radosne, naturalne i niepozowane i skupiają się na emocjach.” Weronika i Damian

#KREATYWNE ZDJĘCIA

Czego mogę się spodziewać?

“Gdyby ktoś z moich bliskich szukał fotografa, powiem im o Tobie. Przejrzałam Twoje zdjęcia i są fantastyczne. Mamy już fotografa. Troszkę żałuję, że szybciej nie widziałam Twojego profilu i zdjęć…” Emilia i Krzysztof

#PIĘKNE I ŻYWE KOLORY

Czego mogę się spodziewać?

“Zdjęcia są inne niż u wszystkich, których oglądaliśmy, a obróbka ma piękne i żywe kolory, które za 30 lat będą dalej miłe w odbiorze.” Emilia i Karol

#WYJĄTKOWE SYTUACJE

Czego mogę się spodziewać?

“Siostra obserwowała, jak pracujesz na weselu, bo jej mąż był fotografem i mówi, że pełen profesjonalizm.” Basia i Piotr

#ZDJĘCIA INNE NIŻ U WSZYSTKICH

Czego mogę się spodziewać?

“Wszyscy znajomi chwalą, że nie widzieli jeszcze takich zdjęć.” Magda i Wojtek

#EMOCJE

Czego mogę się spodziewać?

“Świetny kontakt i profesjonalne podejście do zdjęć, widać na nich coś więcej!” Monika i Paweł

Co zawiera się w cenie?

Cena obejmuje reportaż w dniu ślubu. Zwykle to 12 godzin pracy, które zawierają przygotowania, ceremonię i przyjęcie weselne. Zależy od ilości fotografowanych godzin. W cenie otrzymujecie także mini sesję w dniu Uroczystości — ale tak na spokojnie — jeśli będzie taka możliwość. Dodatkowo sesja ślubna, fotoksiążka oraz ewentualne dodatki takie jak: sesja narzeczeńska, fotobudka, napis LOVE, fotografia poprawin, dodatkowe wydruki fotoksiążek dla Rodziców, odbitki.

Jak mieć pewność wyboru?

Wiem, jak ważne dla Ciebie jest, abyś miała potwierdzenie dobrej decyzji. Dlatego proponuję telefon. Usłyszysz mnie, poczujesz, czy to jest to, czego szukacie, a do tego będzie to szansa poznać, z kim masz do czynienia. Zajrzyj też — proszę — do poradnika ślubnego. Opisałem tam jak wybrać fotografa ślubnego. Opracowałem też własny sposób — jak pomóc Wam przekonać się co do słuszności decyzji. Żaden fotograf tego nie ma! Nie obawiaj się — będziesz pozytywnie zaskoczona! Zapytaj o szczegóły!

Kogo szukam?

Poszukuję szalonych par, miłośników dobrej zabawy i naturalnych, niepozowanych zdjęć. Zależy mi na tym, abyśmy się polubili, znaleźli wspólny język, mieli podobny gust... Abyśmy przeżyli razem świetną fotograficzną przygodę, abyście pozwolili mi opowiedzieć moimi zdjęciami Waszą historię. Chcę współpracować z szaleńczo zakochanymi w sobie ludźmi, którzy tak jak ja uwielbiają żyć z pasją i radością. Jeśli tak jak ja żyjecie z pasją, macie do siebie dystans, lubicie się dobrze bawić i co najważniejsze — jeszcze nie znaleźliście fotografa, z którym nadajecie na tych samych falach, to odezwijcie się! Chętnie porozmawiam o Waszych wyjątkowych pomysłach na ślub i przyjęcie weselne.

Zaproponujesz coś, czego nie ma nikt inny?

Co byście powiedzieli na prezent ode mnie o wartości 1000 zł w postaci prywatnego, zaszyfrowanego bloga o Waszym ślubie? Znajdziecie tam quiz o Was dla Gości, księgę gości, zegar odliczający czas do Uroczystości, mapy dojazdu, zdjęcia i wszystko to, co będziecie chcieli na nim zawrzeć! Np. informacje, które nie zmieściły się na zaproszeniach — na poprawiny przychodzimy w trampkach. Goście będą na bieżąco ze wszystkimi informacjami! Pary często już na zaproszeniach podają Gościom linka do własnej strony.

Jesteśmy zdecydowani, co teraz?

Dziękuję Wam za zaufanie i cieszę się, że będę miał przywilej fotografować Wasz ślub i wesele.

Pierwszym elementem jest podpisanie przez nas umowy. Jeśli jesteście z daleka — wyślę Wam wzór i odeślecie podpisany skan, a potem ja prześlę do Was. Jeśli jesteście z Trójmiasta, umowę podpiszemy na spotkaniu przy pysznej kawie — z dużą ilością mleka oczywiście ;).

Umowa zawiera wszystkie potrzebne informacje. Nie przyjmuję żadnej gotówki. Wszystko odbywa się za pomocą przelewów. Gwarancją terminu jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości umowy. Pozostała część jest płatna do tygodnia po Uroczystości.

Kilka tygodni przed Uroczystością skontaktuję się z Wami i ustalimy wszystkie potrzebne szczegóły, o których powinienem wiedzieć, aby uwiecznić Wasz Dzień.

Po co nam sesja narzeczeńska?

Sesja narzeczeńska, czy inaczej zaręczynowa to między innymi świetny sposób na przełamanie nerwów przed aparatem. Wyobraź sobie, jakie to owoce przynosi w dniu Uroczystości. Nie ma pary, która by nie skorzystała na tym. Więcej szczegółów mówiących o korzyściach sesji narzeczeńskiej znajdziesz w poradniku ślubnym.

Ile trzeba czekać na zdjęcia?

Mam dla Was niespodziankę, jestem ciekaw, jak Wam się spodoba. Gratis — już tydzień po uroczystości otrzymacie ode mnie 50 zdjęć z przekroju Uroczystości! A to dlatego, żebyście mogli na świeżo przeżywać emocje ślubne! Całość materiału otrzymacie ode mnie w terminie do trzech miesięcy od wykonania ostatniej części zlecenia.

Czy warto dać w prezencie Rodzicom fotoksiążkę?

Może uważasz, że nie potrzebujesz dodatkowych wydruków. Ale wyobraź sobie radość Rodziców z Pięknej pamiątkowej fotoksiążki, którą możesz podarować im na Święta, lub w podziękowaniu za trud wychowania. Rodzice raczej nie uruchamiają komputera, gdy spotykają się ze znajomymi, aby pochwalić się zdjęciami ze ślubu swoich dzieci. Fizyczna książka będzie dla nich trwałą pamiątką, po którą zawsze będą mogli sięgnąć tak jak i Ty.

Międzynarodowe wesele

No problem! Miałem przyjemność fotografować uroczystości całkowicie zagraniczne jak np. uroczystość Regine i Andersa — pary z Norwegii. Dogadamy się w szlachetnym języku Królowej Anglii, choć według rodowitych Amerykanów mam podobno akcent farmera z Texasu...

Opinie o Twoich zdjęciach?

Helena i Jarek:

Rewelacyjny fotograf, z wyczuciem, z pomysłem, z ogromną wrażliwością, z dużą cierpliwością, wielkim spokojem i jeszcze większym uśmiechem. Praca z nim to przyjemność. Zdjęcia pełne emocji, za każdym razem oddają cudownie wszystkie przeżycia! Piękne chwile zatrzymane na kartce papieru. Polecam Michała z wielką przyjemnością!

Basia i Piotr:

Dlaczego Michał? Bo słucha, bo czuje, bo potrafi, bo wspiera, bo wie, co robi! Jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu! Myślę, że nie raz będziemy współpracować!

Marta i Czarek:

Michał to fotograf nadzwyczaj profesjonalny i perfekcyjny, ale przy tym bardzo pogodny, uśmiechnięty i potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Nawet kiedy w kościele lecą łzy ze wzruszenia Michał zza aparatu, szczerząc zęby, potrafi podnieść na duchu i sprawić, że człowiek przestaje się stresować. Jakbym miała opisać wszystkie emocje pokazane na zdjęciach, jakie otrzymaliśmy od Michała serwery na Facebooku nie wytrzymałyby takiej ilości informacji. Polecamy go z całego serducha, bo wiemy że nie zawiedzie nikogo, komu zależy na dobrym uchwyceniu każdej sekundy w najważniejszym dniu w życiu.

Magda i Wojtek:

Miałam okazję współpracować z Michałem i to był najlepszy wybór z możliwych. Profesjonalizm jego pracy i niesamowite efekty na zdjęciach wyróżniają go na tle innych fotografów. Idealnie oddaje emocje i towarzyszący danym sytuacjom klimat, przywiązuje uwagę do najmniejszych szczegółów. Do sesji pochodzi w sposób indywidualny i zawsze ma ze sobą wiele inspirujących pomysłów. Przy nim każdy na planie poczuje się wyjątkowo. Jest po prostu artystą — potrafi wydobyć piękno każdej chwili. Zdecydowanie polecam!

Dorota i Filip:

Pełen profesjonalizm, a za razem indywidualne podejście. Polecam kazdemu, kto szuka profesjonalisty, który potrafi pokazać emocje oraz uchwycić każdą sytuację! Jesteśmy zadowoleni 100%.

Monika i Paweł:

Najlepszy fotograf na świecie. Gdybym z mężem brała ślub po raz kolejny, na pewno zdjęcia robiły Michał!!!!

Ilona i Rafał:

Dziękuje za cudeńka w postaci zdjęć uwieczniających moją rodzinkę! Michała mogę polecić każdej osobie, która spodziewa się w pełni profesjonalnego podejścia, przyjacielskiego nastawienia i super efektu.

Natalia i Cyprian:

Pan Michał jest artystą jedynym w swoim rodzaju. Wykonuje bardzo kreatywne zdjęcia! Ma głowę pełną pomysłów! Dzięki niemu z miłą chęcią otwieramy album ze ślubnymi zdjęciami i powracamy do tamtych magicznych chwil! Dziękujemy!

Ula i Błażej:

Do decyzji o wyborze Michała jako fotografa na naszym weselu przede wszystkim przyczynił się fakt, że pół roku wcześniej robił on zdjęcia na weselu znajomych i praktycznie wszystkie, na których byłam, bardzo mi się podobały, co jest rzadkością. Michał ma talent do uchwycenia najlepszych momentów, na swoich zdjęciach potrafi świetnie uwiecznić emocje, jakie były w danej chwili, jest na nich pełno życia i radości i właśnie o to chodzi! Na sesji plenerowej Michał tworzy bardzo fajny klimat, więc nawet najbardziej spięci modele będą wyluzowani, dzięki czemu zdjęcia są bardzo naturalne (nie ma sztucznego pozowania, czego się obawiałam ze swojej strony). Moim zdaniem nie można lepiej wybrać!!!

Kasia i Wojtek:

Szczerze polecam usługi Michała! Miałam przyjemność współpracować z nim przy sesji rodzinnej. To profesjonalista! Jego zdjęcia są przepiękne i po brzegi wypełnione emocjami! Gorąco polecam!!!


Lubisz dobrą zabawę?

Obejrzyj, trochę z przymrużeniem oka 😉

Zapytaj o ofertę

Jeśli

tak jak ja

cenisz wartości,

jesteś optymistą,

lubisz zachody słońca

i Piratów z Karaibów,

to daj mi znać,

że nadajemy

na tych samych falach!

Jakie chcesz
mieć wspomnienia?

Napisz do mnie!
Rozgość się wygodnie

Poczuj się jak u siebie

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!
BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z OFERTĄ!
zasady polityki prywatności

X
SPRAWDŹ WOLNY TERMIN

Fotografia ślubna, zdjęcia rodzinne, sesje zdjęciowe. Fotografuję głównie w Trójmieście - Gdańsku, Gdyni i Sopocie, ale bez obaw dotrę wszędzie, aby zrobić dla Ciebie piękne zdjęcia ślubne. :)

2019 © YESIDO - fotografia

REGULAMIN POLITYKI PRYWATNOŚCI

tel.: 794 264 045

Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto, Pomorskie, Warszawa

(C) 2018 WWW.YESIDO.NET.PL | YESIDO FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Sprawdź
wolny
termin
Zwiń