Po co mi sesja narzeczeńska – 17 powodów.

PORADNIK ŚLUBNY


Po co mi sesja narzeczeńska – 17 powodów.


Od zawsze mam dystans i jestem ostrożny co do rzeczy, których nie znam i nie rozumiem, po co są. Być może też tak masz, dlatego tu jesteś i zastanawiasz się – po co mi sesja narzeczeńska? Bardzo sobie cenię dociekliwych ludzi, którzy szukają odpowiedzi i nie biorą nic w ciemno. Dlatego zachęcam Cię do przeczytania – będzie to 17 zalet sesji narzeczeńskiej.1. Zdjęcia ślubne bez stresu
Może brzmi to kontrowersyjnie, ale czy nie łatwiej by było w dniu ślubu, gdybyście poznali się lepiej z fotografem i zostali kolegami? Przełamiecie barierę bycia nieznajomym i zobaczycie, czy dobrze Wam się z nim pracuje. Dzięki sesji narzeczeńskiej zniknie niepewność i niepokój związany z wyobrażeniami o obcym fotografie na ślubie. Dzięki temu ze spokojem będziesz oczekiwać Najważniejszego Dnia w Życiu! Fajnie się zapowiada?

2. Poczujecie, jak to jest być fotografowanym
Może myślisz – no i co to za zaleta? Przecież nieraz ktoś robił mi zdjęcia… Ale czy profesjonalny fotograf? I to jeszcze w wyjątkowych okolicznościach. Sesja zaręczynowa będzie taką małą symulacją emocji ślubnych, które na pewno Ci się udzielą w dniu ślubu. Może warto mieć przedsmak tego, czego możesz spodziewać się na weselu?

3. Sprawdzisz makijaż ślubny i fryzurę
Jeśli planujesz makijaż próbny – do czego bardzo zachęcamy, to sesja narzeczeńska będzie okazją, aby zobaczyć, jak wypadnie on na zdjęciach i to jeszcze u Twojego fotografa ślubnego. Dzięki temu będziesz miała jeszcze czas na ewentualne korekty make-upu, lub potwierdzenie, że wszystko wygląda tak, jak trzeba. Na sesji można też przetestować fryzurę ślubną.

4. Zdjęcia do strony o was
Strona o Was o wartości 1000 zł to coś wyjątkowego, co otrzymacie u mnie gratis! Jeśli chcesz zobaczyć jak ona wygląda, napisz do mnie i zajrzyj do zakładki wasze zdjęcia. Na takiej stronie będą zamieszczone informacje o Was, mapy dojazdu z nawigacją, zegar odliczający czas do Uroczystości, księga Gości, quiz o Was (kto z Gości Was najlepiej zna – możecie zorganizować konkurs z nagrodami). Podacie tam najważniejsze i najświeższe informacje, dzięki czemu oszczędzicie czas przy wysyłaniu Gościom wiadomości o ewentualnych zmianach. Taką stronę ozdobią Wasze zdjęcia z sesji zaręczynowej!

5. Świetna zabawa
„Nie wiedziałam, że sesja zdjęciowa to taka fajna zabawa!” Takie słowa można usłyszeć od 90% par decydujących się na sesję zaręczynową. Zdjęcia wprowadzą trochę radosnego luzu do Waszych przygotowań ślubnych. Będzie to już przedsmak zabawy weselnej w obiektywie fotografa, z którym nadajecie na tych samych falach! Właśnie, ale jak znaleźć takiego fotografa? Tutaj znajdziesz pomocną wiedzę na ten temat.

6. Piękna pamiątka
Pewnie macie w swojej kolekcji wiele wspólnych zdjęć, ale może nie są one takiej jakości, jakiej byście chcieli mieć pamiątki sprzed ślubu. Sesja narzeczeńska to śliczne fotografie, emocje, do których będziecie mogli sięgać jako spójnej części Waszej wspólnej historii.

7. Dekoracja sali
Tutaj wyobraźnia nas tylko ogranicza. Zdjęcia z sesji zaręczynowej możecie użyć jako tablicę informacyjną przed wejściem na salę z rozmieszczeniem Gości, udekorujecie też wnętrze – ozdobicie stoliki, lub też za pomocą klamerek i sznurka, który będzie rozpięty ponad głowami Gości na sali – stworzycie girlandę. Nie zdziw się, jeśli wzbudzi to emocje Gości i bardzo pozytywne reakcje.

8. Profesjonalne zdjęcia
Zwykle wspomnienia Par sprzed ślubu opierają się o zdjęcia, które raczej w albumach ślubnych się nie znajdą. Jedno Ci się nie podoba, bo masz uciętą rękę, na drugim krzywa mina, a trzecie w ogóle nie nadaje się do publikacji, ani pokazania Rodzicom. Są gdzieś skatalogowane na dysku i nie chwalicie się nimi za bardzo. Tu z pomocą przychodzi sesja narzeczeńska, już temat zdjęć sprzed ślubu nie będzie kłopotliwy.

9. Zaproszenia ślubne
Wręczasz zaproszenia ślubne Rodzicom. Otwierają je i widzą Wasze piękne wspólne zdjęcie wkomponowane w tekst zawiadomienia. Jak myślisz? Jak zareaguje na to Mama?

10. Atrakcyjna cena zdjęć zaręczynowych
Przy zaletach takiej sesji jej koszt będzie dla Was inwestycją we wspomnienia. Jest wiele sposobów, w jakie możecie ją wykorzystać, a na pewno nie będzie to wydatek duży i bezwartościowy.

11. Prezent niespodzianka – podziękowania dla Rodziców
Piękne zdjęcie w ramce w dużym formacie do powieszenia na ścianę, a może album ze zdjęciami? Którym rozwiązaniem ucieszą się bardziej Twoi Rodzice? Pary często korzystają z sesji zaręczynowej, chcąc dać Rodzicom nietypowy prezent w podziękowaniach.

12. Zdjęcie profilowe na facebook
Piękne wspólne zdjęcia na profilowe lub, aby oznajmić znajomym o ślubie. Już nie musisz przekopywać wspólnych fotek i zastanawiać się, które się nadaje. A do tego jeszcze przed ślubem będziesz mogła pokazać małą zajawkę fotograficzną jako przedsmak ślubnych zdjęć.

13. Prezentacja o Was na weselu
Może niespodzianka dla Gości? Co powiesz na prezentację, pokaz slajdów o Was na weselu? Sesji narzeczeńska będzie świetnym wypełnieniem.

14. Księga gości
Przepis jest prosty – ozdabiamy księgę zdjęciami, a obok Goście piszą życzenia. Dodatkowo to dobry motywator dla bliskich, aby zajrzeli z ciekawości i ją wypełniali.

15. Zbliżycie się do siebie
Sesja zaręczynowa to sposób, abyście w zabieganiu przygotowań ślubnych odświeżyli w sobie emocje, na które może nie ma tyle czasu. To coś wyjątkowego – odetchniecie, spędzicie czas razem, nic innego nie będzie się liczyć, tylko Wy. A do tego dużo radości!

16. Sesja narzeczeńska – to więcej
Sesja ślubna zwykle ma swoje ograniczenia ze względu na oficjalny charakter stroju. Na sesji zaręczynowej możecie wszystko! Nie ma barier. Sesja na rowerach? Nie ma sprawy! Zdjęcia z proszkiem holi? Super! Nie musisz myśleć o tym, żeby nie ubrudzić się lub nie zniszczyć ubrania. Po prostu możesz więcej!

17. Podziękowania dla gości
A gdyby każdy Gość w podziękowaniach za obecność otrzymał np. pocztówkę z pięknym zdjęciem? A Ty jak byś wykorzystała zdjęcia z sesji zaręczynowej, aby podziękować bliskim?

Jestem ciekaw, czy opisane przeze mnie zalety sesji narzeczeńskiej przekonały Cię. Daj znać w komentarzu, udostępnij – jeśli uważasz, że to wartościowy materiał.

Brak komentarzy. Twoj moze byc pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!
BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z OFERTĄ!
zasady polityki prywatności

X
SPRAWDŹ WOLNY TERMIN

Fotografia ślubna, zdjęcia rodzinne, sesje zdjęciowe. Fotografuję głównie w Trójmieście - Gdańsku, Gdyni i Sopocie, ale bez obaw dotrę wszędzie, aby zrobić dla Ciebie piękne zdjęcia ślubne. :)

2019 © YESIDO - fotografia

REGULAMIN POLITYKI PRYWATNOŚCI

tel.: 794 264 045

Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto, Pomorskie, Warszawa

(C) 2018 WWW.YESIDO.NET.PL | YESIDO FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Sprawdź
wolny
termin
Zwiń